Namo pridavimas išties yra gan sudėtinga procedūra, kuri reikalauja itin daug laiko, ryžto ir žinių. Dažnai atrodo, kad pabaigus namo statybas, galima atsipalaiduoti, ir pradėti gyvenimą jame, deja, taip iš karto nėra – nenudžiuginsime ta žinia, kad prieš jus dar tik sunkus darbas ir krūvos popierizmo.

Priduoti namą privalote pabaigus statybas, renovaciją ar bet kokio tipo rekonstrukciją. Tapti namo savininku galėsite tik atlikus šią sudėtingą procedūrą. Niekada negaiškite laiko ir priduokite pastatą, jeigu jūs jau pabaigėte jį statyti. Kuo ankščiau (pabaigus statybas) atliekate namo baigtumo pridavimą,  tuo geriau. Svarbiausia pridavimo dalis – tai eksplotacijos įvertinimas ir užtikrintumas. Atlikus šią „košmarišką“ procedūrą, jūs garantuojate, kad pastatas atitiko projekto lūkesčius ir, kad statyba ir išplanavimas yra įstatymiškai tvarkingi.

Geriausias laiką sutaupantis variantas, tai pasinaudoti mūsų paslaugomis už gan prieinamą kainą. Mes atliksime visas reikalingas procedūras, ir pasirūpiname, kad namo pridavimas vyktų 100 procentų sklandžiai. Pasirūpiname tinkamais namo pridavimo dokumentais ir palengviname jums naštą.

Namo pridavimas – tai labai svarbus procesas, kurio pagalba jūs įtvirtinate visišką pastato užbaigimą, ir nustatote, ar pastatas yra įstatymiškai tvarkingas. Be šios procedūros, jūs negalite tapti pastato savininku. Mūsų ilgalaikė patirtis gali užtikrinti, kad mes atsakingai ir kokybiškai sutvarkome kiekvieną namo pridavimo etapą kuo greičiau.

Jeigu jūs manote, kad patys galite puikiai atlikti namo pridavimą – mes įspėjame, kad ši procedūra gali užtrukti iki pusės metų ir ilgiau. Tai reikalauja nepaprastai daug energijos ir kelia daug įtampos.

Mes galime užtikrinti, kad savo pastangomis ir sunkiu darbu sutrumpinsime šiuos nemalonumus bei padėsime jums susigaudyti tarp didžiulio kiekio dokumentų, kuriuos reikia užpildyti. Nesvarbu, ar tai jūsų namas, ar sodyba, ar bet koks kitas statinys, kuris gali būti tiek baigtas, tiek dar statomas, nes visvien gebame pasirūpinti jo pridavimu komisijai. Užtikrinsime, kad visi reikalingi popieriai būtų patvirtinti kuo greičiau ir be jokių papildomų rūpesčių jums.

„KSKompanija“ yra įmonė, kuri teikia sandėlių statybos, energinio sertifikavimo, namo pridavimo dokumentų tvarkymo ir sandarumo testavimo paslaugas.  Esame sukaupę daugiau negu 10 metų patirties savo srityse. Mes visuomet savo klientams suteikiame tik kokybiškas paslaugas ir laikomės terminų. Mūsų įmonėje dirba aukštą patirtį įgyję specialistai. Darbus atliekame Šiauliuose ir Klaipėdoje.

Asmenims, vykdantiems statybų darbus, įteisinti pastatus gali būti košmariška – reikia išmanyti begalybę įstatymų, atlikti milijonus procedūrų iki tam tikro laiko. Mūsų įmonė gali padėti jums su tuo už mažą namo pridavimo kainą. Pasirūpinsime įvairių klasių namo pridavimu, nesvarbu, ar tai A klasė, ar A+. Niekada neapvilsime kokybe ir darbų tempu.

O jeigu jūsų statinys turi atskirą unikalų numerį, jis laikomas atskiru turtiniu vienetu ir vertinamas atskirai nuo kitų statinių. Netgi atskirais vienetais išdalintas kotedžas gali būti skirtingo baigtumo, būtent dėl tokių priežasčių namo pridavimo deklaracija tampa tikru košmaru.

Pavyzdžiui, jeigu sodo namą norite registruoti kaip gyvenamąjį namą, reikia projekto ir leidimo statybai. Techniniame projekte turi būt išpręsti: lauko vandentiekis, nuotekos, elektra. Jei paliekate sodo namo statusą, nieko nereikia – einate su kadastriniais matavimais į Registrų centrą su užpildyta deklaracija ir registruojate statinį. Nuo 2017-01-01 visiems gyvenamiesiems namams, nepriklausomai nuo dydžio, reikalingas projektas ir statybą leidžiantis dokumentas. Projekte, žinoma, bus visi sprendiniai, taip pat ir vandentiekio – kanalizacijos.

Jei pastatą pradėjote statyti iki 2016-12-31 ir galite įrodyti (orto žemėlapiai, kaimynų liudijimai ir pan.), tuomet galite atlikti gyvenamojo namo pridavimą Registrų centre be projekto.

Namo pridavimai būna kelių tipų. Pirmasis tipas, kuris reikalingas bankui įkeisti (tarkime, statote namuką, pastačius pamatus, juos norite įregistruoti, kad po to galėtumėte užstatyti bankui ir pasiimti paskolą statyboms). Šiuo atveju atliekami kadastriniai matavimai ir pridavus namą statybos inspekcijai ir gavus pažymą statinio inventorizacinė byla užregistruojama registrų centre. Antras variantas, jeigu norima priduoti 100 procentų namo pridavimo reikalavimų baigtumui, tuomet pabaigiamas įrengti namas pilnai (kištukai, apdaila ir t. t.), padaroma inventorinė byla, statybos inspekcijoje gaunama deklaracija ir Registrų centre gaunamas išrasas apie baigtas statybas.

Jei pradėjote statyti iki 2016-11-01, namas turės atitikti B energetinio efektyvumo klasę, jei pradėjote statybas po 2016-11-01, tuomet pastatas turės atitikti A energetinio efektyvumo klasę.

Teisės aktai, reglamentuojantys statinių projektavimą bei pastatų įteisinimą keičiasi kone kiekvienais metais, be to, laikui bėgant pastatų įteisinimas tampa vis sudėtingesnis ir brangesnis, todėl specialistai pataria negaišti ir pasirūpinti tuo jau dabar. Kreipkitės ir mes padėsime rasti Jums geriausią sprendimą!

Septynios priežastys kodėl turėtumėte patikėti namo pridavimą mūsų kompanijai:

  1. Specialistai, kurie per daugelį metų patirties pridavė ne vieną dešimtį namų.
  2. Nesvarbu, ar Jūsų namo statybos baigtos, ar tik prasidėjusios, mes priduosime Jūsų projektą, todėl nereikės rūpintis ilgai užtrunkančiais, jėgas, reikalingas statyboms, atimančiais darbais.
  3. Visi namo pridavimui valstybinei komisijai reikalingi dokumentai jau paruošti mūsų stalčiuje.
  4. Padėsime Jums nepaklysti namo pridavimo pasaulyje, pilname neaiškių dokumentų.
  5. Mūsų įmonėje kiekvienas klientas svarbus – atsižvelgiame ir dirbame pagal Jūsų poreikius.
  6. Laiką išnaudojame efektyviai – nespėsite mirktelėti, o sutvarkyti dokumentai jau gulės ant mūsų stalo.
  7. Pasibaigus objekto pridavimo valstybinei komisijai procesui, klientui perduosime statybų užbaigimo aktą arba deklaraciją, taip pat esant poreikiui – įregistruosime objektą registrų centre.
  8. Nenuvylėme žmonių, kurie pasitikėjo mūsų kompanija. Šimtai paslaugomis patenkintų užsakovų, todėl galite pasitikėti ir Jūs.

Namo pridavimas – kiek reikės laukti?

Žmonėms, niekada neturėjusiems reikalų su namo pridavimu, tai gan sudėtingas ir ilgai trunkantis procesas. Tokiu atveju šis procesas trunka iki pusės metų, kartais net ilgiau. Kad sutaupyti jėgų bei nervų, rekomenduojame šį darbą patikėti profesionalams.

Jei Jūsų pastatas jau pastatytas, reikėtų neatidėlioti ir pradėti pridavimo procedūrą, nes paprastai, pasibaigus statybos leidimui, kyla įvairių rūpesčių bei nesklandumų priduodant namą. Namo pridavimo esmė – saugaus statinio eksploatavimo patikrinimas ir garantavimas. Užbaigtas namo pridavimo procesas garantuoja, kad objektas pastatytas pagal projektą, taip pat, kad atitinka tai reglamentuojančius teisės aktus, saugumo normas ir sveikatos higienos reikalavimus.

Iki galo sutvarkius statybos užbaigimo procesus, Statybos inspekcijoje reikia užregistruoti, patvirtinti arba surašyti dokumentą. Tai gali būti deklaracija apie statybos užbaigimą arba statybos užbaigimo aktas. Jei priduodamas pastatas ne daugiabutis – Jūsų užbaigtas statybas liudija deklaracija.

Sutaupykite savo brangaus laiko ir palikite, visus rūpesčius, profesionalams! Taigi, namo pridavimas – sunkus, žinių, patirties ir laiko reikalaujantis dalykas, kai kuriais atvejais užtrunkantis ilgiau nei pusmetį. Klaipėdos statybos kompanija atliks šias paslaugas už Jus, kad galėtumėte brangų laiką skirti kitiems darbams, reikalaujantiems Jūsų dėmesio